Laden activiteiten

← Terug naar activiteiten

De Verbindende Factor

+ Google Maps
Wettenseind 4
Nuenen, 5674 AA Nederland
Wettenseind 4

Aankomende activiteiten

oktober 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
do 24 okt 09:30-17:00 Inka Deep Awakenings Kiara Windrider – Jamy Frencken
vr 25 okt 20:00-22:30 Adem Didge Event Floor Plugers en Michel Pape
za 26 okt 10:00-18:00 Relatieweekend EFT, 1e weekend van de reeks van 2 weekenden. Eveline Mientjes en Hans van Nuland
zo 27 okt 10:00-18:00 Relatieweekend EFT, 1e weekend van de reeks van 2 weekenden. Eveline Mientjes en Hans van Nuland
ma 28 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 28 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 28 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 28 okt 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 29 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
do 31 okt 10:00-17:00 Je Kleuroscoop als sleutel naar je ware Zelf Rietje van Vlasselaer
do 31 okt 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
november 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
vr 1 nov 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 1 nov 19:30-22:30 Seminar (avond) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
za 2 nov 10:00-16:00 Priestess Life Jaartraining Mirjam Diane
zo 3 nov 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO geregistreerd Janine Douwes
zo 3 nov 19:30-21:30 Hier ben ik nu Manja Beerens
ma 4 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 4 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 4 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 4 nov 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 5 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
do 7 nov 11:00-14:00 Chakra tekenen ’Reis door de Chakra’s’ – donderdagochtendgroep Miriam Zwaga
vr 8 nov 10:00-17:00 Alleen op de Wereld – Prénatale opstellingen Wonder boven Wonder
zo 10 nov 10:00-22:00 De Waarheid van je Ziel – doorgaande verdiepingstraining Eveline Mientjes en Pauline van der Heijden
ma 11 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 11 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 11 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 11 nov 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 12 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 13 nov 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – woensdaggroep Miriam Zwaga
wo 13 nov 19:30-22:00 Kleurenbeleefdag, de dagtraining op twee avonden Margo Ruiter
do 14 nov 10:00-17:00 Picasso & Het Innerlijk Huwelijk Miriam Zwaga
do 14 nov 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
za 16 nov 19:30-22:00 Trancedans Aniet Langeveld
zo 17 nov 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO-geregistreerd Janine Douwes
ma 18 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 18 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 18 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 18 nov 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 19 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 20 nov 11:00-18:00 Behind the Masks – Opstellingen Karakterstructuren Miriam Zwaga en Hanneke Jansen op de Haar
do 21 nov 10:00-17:00 Spelen met de dood Vera en Lily Schuimer
do 21 nov 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
vr 22 nov 10:00-17:00 Een Schone Lei Wonder boven Wonder
vr 22 nov 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
za 23 nov 11:00-20:00 Goddess kledingverkoop Aniet Langeveld
zo 24 nov 11:00-20:00 Goddess kledingverkoop Aniet Langeveld
ma 25 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 25 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 25 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 25 nov 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 26 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 27 nov 19:30-22:00 Kleurenbeleefdag, de dagtraining op twee avonden Margo Ruiter
do 28 nov 10:00-17:00 Parels op je Pad Miriam Zwaga
vr 29 nov 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 29 nov 13:30-17:00 Vierluik ‘Overgang als bron van Kracht’ Anka Steinfort en Annelies de Moet
za 30 nov 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
december 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
zo 1 dec 10:00-17:00 Je vleugels uitslaan – workshop Miriam Zwaga
ma 2 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 2 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 2 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 2 dec 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
do 5 dec 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
zo 8 dec 10:00-22:00 De Waarheid van je Ziel – doorgaande verdiepingstraining Eveline Mientjes en Pauline van der Heijden
ma 9 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 9 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 9 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 9 dec 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
do 12 dec 11:00-14:00 Chakra tekenen ’Reis door de Chakra’s’ – donderdagochtendgroep Miriam Zwaga
do 12 dec 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
vr 13 dec 10:00-17:00 B-Mind Academy Jerome Wehrens
za 14 dec 10:00-16:00 Priestess Life Jaartraining Mirjam Diane
zo 15 dec 10:00-16:00 Touch drawing, diepzielduiken met de seizoenen Vera
zo 15 dec 19:30-21:30 Hier ben ik nu Manja Beerens
ma 16 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 16 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 16 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 16 dec 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
wo 18 dec 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – woensdaggroep Miriam Zwaga
za 21 dec 10:00-17:00 Verbonden Ademen & Vliegen Miriam Zwaga en Diana Bierings
zo 22 dec 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO-geregistreerd Janine Douwes
ma 23 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 23 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 23 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 23 dec 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
za 28 dec 19:30-22:00 Trancedans Aniet Langeveld
ma 30 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 30 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 30 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 30 dec 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
januari 2020
Datum Tijd Activiteit Docent
wo 1 jan 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 9 jan 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
vr 10 jan 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 10 jan 13:30-17:00 Vierluik ‘Overgang als bron van Kracht’ Anka Steinfort en Annelies de Moet
vr 10 jan 19:30-22:30 Seminar (avond) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
za 11 jan 10:00-16:30 One Day Retreat Dorothée de Rooij
zo 12 jan 10:00-17:00 Je vleugels uitslaan – workshop Miriam Zwaga
wo 15 jan 10:00-17:00 Het Wiel Rond Wonder boven Wonder
wo 15 jan 20:00-22:30 Adem Didge Event Floor Plugers en Michel Pape
do 16 jan 11:00-17:00 Wie Zijn We Achter De Maskers Rijke van der Knokke