Laden activiteiten

← Terug naar activiteiten

De Verbindende Factor

+ Google Maps
Wettenseind 4
Nuenen, 5674 AA Nederland
Wettenseind 4

Aankomende activiteiten

augustus 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
ma 19 aug 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 19 aug 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 19 aug 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 19 aug 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
do 22 aug 19:00-22:00 Lotgenoten groep mannen met een misbruikverleden Marcel Kerkhofs
vr 23 aug 10:00-17:00 De Kunst van het Opstellen – vrijdaggroep Wonder boven Wonder
za 24 aug 10:00-17:00 Je vleugels uitslaan – workshop Miriam Zwaga
ma 26 aug 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 26 aug 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 26 aug 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 26 aug 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 27 aug 13:30-17:00 Je Ziel in Beeld – Workshop SoulCollage® Annemieke Sabel
vr 30 aug 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 30 aug 19:30-22:30 Seminar (avond) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
za 31 aug 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO- geregistreerd Janine Douwes
za 31 aug 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO geregistreerd Janine Douwes
za 31 aug 10:00-17:00 Verbindende Massage-Dag
september 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
zo 1 sep 10:00-22:00 De Waarheid van je Ziel – doorgaande verdiepingstraining Eveline Mientjes en Pauline van der Heijden
ma 2 sep 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 2 sep 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 2 sep 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 2 sep 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 3 sep 13:30-17:00 Je Ziel in Beeld – Workshop SoulCollage® Annemieke Sabel
di 3 sep 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
di 3 sep 19:30-21:30 Proefavond Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 4 sep 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO-geregistreerd Janine Douwes
vr 6 sep 10:00-17:00 B-Mind Academy Jerome Wehrens
za 7 sep 10:00-17:00 Transformational Breathing (mannen en vrouwen) Diana Bierings
ma 9 sep 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 9 sep 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 9 sep 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 9 sep 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 10 sep 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 10 sep 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 11 sep 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – woensdaggroep Miriam Zwaga
do 12 sep 11:00-14:00 Chakra tekenen ’Reis door de Chakra’s’ – donderdagochtendgroep Miriam Zwaga
vr 13 sep 10:00-17:00 Een Schone Lei Wonder boven Wonder
vr 13 sep 18:30-22:00 Buitendiner – VOL Pleun Moons
za 14 sep 10:00-18:00 Gaia Traject 2019
ma 16 sep 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 16 sep 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 16 sep 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 16 sep 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 17 sep 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 17 sep 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 18 sep 10:00-16:30 3-daagse workshop Udu maken voor vrouwen Vera
do 19 sep 10:00-15:30 3-daagse workshop Udu maken voor vrouwen Vera
do 19 sep 19:00-22:00 Lotgenoten groep mannen met een misbruikverleden Marcel Kerkhofs
vr 20 sep 10:00-17:00 Je vleugels uitslaan – workshop Miriam Zwaga
vr 20 sep 10:00-17:00 Verbonden Ademen & Vliegen Miriam Zwaga en Diana Bierings
za 21 sep 10:00-16:00 Priestess Life Jaartraining Mirjam Diane
za 21 sep 19:30-21:00 Ontspanningsconcert – Yoga en Live muziek Annabel Huisman
zo 22 sep 10:00-16:00 Touch drawing, diepzielduiken met de seizoenen Vera
ma 23 sep 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 23 sep 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 23 sep 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 23 sep 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 24 sep 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 24 sep 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
vr 27 sep 09:30-17:00 Maak je Magische Mala Mirjam Diane en Helen Stadler
za 28 sep 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO- geregistreerd Janine Douwes
za 28 sep 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO geregistreerd Janine Douwes
zo 29 sep 10:00-17:00 Samengestelde gezinnen – Familieopstellingen Wonder boven Wonder
ma 30 sep 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 30 sep 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 30 sep 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 30 sep 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
oktober 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
di 1 okt 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 1 okt 13:30-17:00 Je Ziel in Beeld – Workshop SoulCollage® Annemieke Sabel
di 1 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 2 okt 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO-geregistreerd Janine Douwes
wo 2 okt 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 3 okt 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
vr 4 okt 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 4 okt 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
za 5 okt 10:00-17:00 B-Mind Academy Jerome Wehrens
zo 6 okt 09:30-16:30 Oceandrum maken – Workshop Vera
ma 7 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 7 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 7 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 7 okt 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 8 okt 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 8 okt 13:30-17:00 Je Ziel in Beeld – Workshop SoulCollage® Annemieke Sabel
di 8 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 9 okt 10:00-17:00 Het Wiel Rond Wonder boven Wonder
wo 9 okt 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 10 okt 11:00-14:00 Chakra tekenen ’Reis door de Chakra’s’ – donderdagochtendgroep Miriam Zwaga
do 10 okt 19:00-22:30 Andes Ceremonie voor de Maan Veerle Phara
vr 11 okt 10:00-17:00 Spelen met de dood Vera en Lily Schuimer
za 12 okt 10:00-17:00 Hundertwasser & The Magic Child Miriam Zwaga
zo 13 okt 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO-geregistreerd Janine Douwes
ma 14 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 14 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 14 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 14 okt 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 15 okt 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 16 okt 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – woensdaggroep Miriam Zwaga
wo 16 okt 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
vr 18 okt 10:00-17:00 B-Mind Academy Jerome Wehrens
za 19 okt 10:00-17:00 Ancestors & Aboriginal Art Miriam Zwaga