Laden activiteiten

← Terug naar activiteiten

De Verbindende Factor

+ Google Maps
Wettenseind 4
Nuenen, 5674 AA Nederland
Wettenseind 4

Aanstaande activiteiten

september 2020
Datum Tijd Activiteit Docent
ma 28 sep 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 28 sep 11:00-17:00 Cyclus Lichtdragerschap (4-daagse) Jamy Frencken en Ina Haverkamp
ma 28 sep 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 29 sep 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 30 sep 10:00-16:30 3-daagse workshop Udu maken voor vrouwen Vera Spiero
wo 30 sep 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
oktober 2020
Datum Tijd Activiteit Docent
do 1 okt 10:00-15:30 3-daagse workshop Udu maken voor vrouwen Vera Spiero
do 1 okt 19:30-22:00 Women’s Soul Circle Floor Plugers en Linda van de Donk
vr 2 okt 09:30-16:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groepen (ochtend of middag) Wonder boven Wonder
vr 2 okt 19:30-21:30 De Ruimte van Liefde Tom Kraaijeveld
za 3 okt 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
zo 4 okt 10:00-16:30 Touch drawing – beelden van de ziel Vera Spiero
ma 5 okt 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 5 okt 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 6 okt 12:00-16:00 Een Reis door de Chakra’s Miriam Zwaga
di 6 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 7 okt 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
do 8 okt 10:00-17:00 Uit de Verf Komen Miriam Zwaga en Vera Spiero
do 8 okt 19:30-22:00 Women’s Soul Circle Floor Plugers en Linda van de Donk
vr 9 okt 19:30-22:30 Transformational / Sjamanic Breathwork (voor vrouwen) Diana Bierings
za 10 okt 11:00-20:00 Goddess Clothes on the Road Aniet Langeveld
zo 11 okt 11:00-20:00 Goddess Clothes on the Road Aniet Langeveld
ma 12 okt 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 12 okt 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 13 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 14 okt 10:00-17:00 Het Wiel Rond Wonder boven Wonder
wo 14 okt 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
do 15 okt 09:30-16:30 Training ‘Leer je depressie kennen’ Peter Oostelbos
do 15 okt 19:30-22:00 Women’s Soul Circle Floor Plugers en Linda van de Donk
vr 16 okt 10:00-17:00 Verbonden Ademen & Vliegen Miriam Zwaga en Diana Bierings
vr 16 okt 19:30-21:30 De Ruimte van Liefde Tom Kraaijeveld
za 17 okt 09:00-17:00 Sterk Staan! Jasper Jansen
zo 18 okt 11:00-17:00 Wie Zijn We Achter De Maskers Rijke van der Knokke
ma 19 okt 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 19 okt 11:00-17:00 Cyclus Lichtdragerschap (4-daagse) Jamy Frencken en Ina Haverkamp
ma 19 okt 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 20 okt 19:30-21:30 De Ruimte van Liefde Tom Kraaijeveld
do 22 okt 19:45-22:15 Jonge Vrouwencirkel (ong. 26 – 36 jaar) Vera Spiero
vr 23 okt 10:00-16:00 Workshop Oceandrum maken – Ouder en kind Vera Spiero
ma 26 okt 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 26 okt 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 27 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 28 okt 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
do 29 okt 19:00-22:00 Inspire Aniet Langeveld en Rob Hessels
vr 30 okt 09:30-16:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groepen (ochtend of middag) Wonder boven Wonder
vr 30 okt 19:30-21:30 De Ruimte van Liefde Tom Kraaijeveld
za 31 okt 10:00-16:00 Priestess Life Jaartraining Mirjam Diane
november 2020
Datum Tijd Activiteit Docent
zo 1 nov 10:00-17:00 Je Vleugels Uitslaan – VOL Miriam Zwaga
ma 2 nov 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 2 nov 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 3 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 4 nov 09:30-16:30 Training ‘Leer je depressie kennen’ Peter Oostelbos
wo 4 nov 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
do 5 nov 10:00-17:00 Uit de Verf Komen Miriam Zwaga en Vera Spiero
vr 6 nov 09:30-16:30 Oceandrum maken – Workshop Vera Spiero
za 7 nov 10:00-16:00 Priestess Life Verdiepingsjaar 2020 Mirjam Diane
zo 8 nov 10:00-17:00 TAO van de menopauze – Bijscholing voor vrouwen die met vrouwen werken Eva Leens en Eva van der Plas
ma 9 nov 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 9 nov 11:00-17:00 Cyclus Lichtdragerschap (4-daagse) Jamy Frencken en Ina Haverkamp
ma 9 nov 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 10 nov 10:00-17:00 Een Reis door de Chakra’s Miriam Zwaga
di 10 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 11 nov 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
zo 15 nov 09:00-17:30 Rituele Workshop Vroedvrouw/man bij Stervenden Immia Schellevis
ma 16 nov 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 16 nov 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 17 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 18 nov 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
zo 22 nov 09:30-16:30 Training ‘Leer je depressie kennen’ Peter Oostelbos
ma 23 nov 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 23 nov 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 24 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 25 nov 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
do 26 nov 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
do 26 nov 19:45-22:15 Jonge Vrouwencirkel (ong. 26 – 36 jaar) Vera Spiero
za 28 nov 10:00-17:00 Je Vleugels Uitslaan – VOL Miriam Zwaga
ma 30 nov 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 30 nov 11:00-17:00 Cyclus Lichtdragerschap (4-daagse) Jamy Frencken en Ina Haverkamp
ma 30 nov 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
december 2020
Datum Tijd Activiteit Docent
di 1 dec 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
wo 2 dec 19:00-20:15 Dru Yoga Vanessa Martens
ma 7 dec 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 7 dec 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
di 8 dec 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens en Theo Bongers
do 10 dec 09:30-16:30 Training ‘Leer je depressie kennen’ Peter Oostelbos
do 10 dec 10:00-17:00 Uit de Verf Komen Miriam Zwaga en Vera Spiero
vr 11 dec 09:30-16:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groepen (ochtend of middag) Wonder boven Wonder
za 12 dec 10:00-16:00 Priestess Life Verdiepingsjaar 2020 Mirjam Diane
zo 13 dec 10:00-17:00 Aboriginal Art & Ancestors Miriam Zwaga
ma 14 dec 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 14 dec 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
wo 16 dec 10:00-17:00 Verbonden Ademen & Vliegen Miriam Zwaga en Diana Bierings
do 17 dec 09:30-12:30 Keltische Jaarfeesten Mirjam Diane
do 17 dec 19:45-22:15 Jonge Vrouwencirkel (ong. 26 – 36 jaar) Vera Spiero
za 19 dec 10:00-16:00 Priestess Life Jaartraining Mirjam Diane
za 19 dec 19:30-22:00 Trancedans Aniet Langeveld
zo 20 dec 10:00-17:00 Je Vleugels Uitslaan – VOL Miriam Zwaga
ma 21 dec 09:00-10:30 Kundalini Yoga Jasper Jansen
ma 21 dec 19:30-20:45 Yin Yoga & meer Péronne Ewijk
wo 23 dec 10:00-17:00 Parels op je Pad Miriam Zwaga