Frida & de kunst van imperfectie

FRIDA KAHLO

’de kunst van imperfectie’

Verbloemen met het gedachtegoed van Frida Kahlo.
Frida werd op 6 jarige leeftijd getroffen door kinderverlamming aan haar rechterbeen en op 18 jarige leeftijd werd ze aangereden door een tram waarbij een stalen leuning haar lichaam binnendrong. Maandenlang liggend in bed, ingezwachteld en vechtend tegen de pijn is ze zichzelf gaan schilderen om haar pijn te overmeesteren en te verbloemen.
Deze dag staat in het teken van schoonheid en imperfectie. Je gaat jezelf levensgroot in beeld brengen waarbij we op zoek gaan naar onze schoonheid die we zelf vaak niet zien en deze daar waar nodig uitvergroten en versieren met bloemen en kleur.
Daar waar we de schoonheid zijn verloren omdat er iets in het lichaam gebeurd is wat zijn sporen heeft achtergelaten, hier de pijn liefdevol verbloemen en jezelf nog mooier maken.
We werken groot, op papier, met acrylverf, krijt, ecoline en collage materiaal.

Praktische informatie

Datum: Zie agenda

Tijd: 10.00 tot 17.00 uur

(je bent welkom vanaf 9.45u)

Locatie: Het Atelier van DE VERBINDENDE FACTOR, Wettenseind 4 5674 AA in Nuenen

Kosten: 120,- euro incl. al het materiaal, koffie, thee en lekkers.

Reacties zijn gesloten.