Laden activiteiten

« Terug naar de agenda

Startcursus Tzolkin als kompas

2 juli - 10:00 tot 16:00

De Maya Tzolkin kalender helpt je om je innerlijk kompas te herkennen en erkennen, zodat je bewust kunt kiezen voor de weg die past bij wie je werkelijk bent.
In deze cursus krijg je de basiskennis aangereikt over de Maya Tzolkin kalender en ervaar je hoe je de dagenergie en je geboorte energie kunt inzetten als instrument voor zelfinzicht.
Je krijgt praktische handvatten om dichter bij jezelf te komen en word je bewuster van jouw potentieel en dat van anderen.

*De lunch breng je zelf mee.

Gegevens

Datum:
2 juli
Tijd:
10:00 tot 16:00

Docent

Ans van Summeren
Telefoon:
06 44716076
E-mail:
info@ansvansummeren.nl
Site:
www.ansvansummeren.nl

Overige informatie

Kosten:
97,-
Aantal deelnemers:
Max 12 deelnemers
Inclusief:
Cursusmateriaal en certificaat. Thee/koffie, iets lekkers erbij.

Locatie

De Verbindende Factor
Wettenseind 4
Nuenen, 5674 AA Nederland

Parkeeradvies

Voor het pand is voldoende ruimte om te parkeren, je kunt elkaar eventueel inbouwen. Graag mijn witte VW Up vrij houden. Mocht alles vol zijn dan kan je parkeren op de parkeerplaats op de hoek van de Opwettenseweg en het Wettenseind.

Gelieve de ingang van Coppelmans Caravans vrij houden. Tenzij hun bedrijf gesloten is dan mag ook daar worden geparkeerd.