Laden activiteiten

activiteiten Search and Views Navigation

Afgelopen activiteiten

activiteiten Lijst navigatie

januari 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
ma 28 jan 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 29 jan 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 29 jan 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 30 jan 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 31 jan 20:30-22:00 Yoga Nidra meditatie Dorothée de Rooij
februari 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
vr 1 feb 10:00-16:30 Afstemmen op 2019 – Nieuwjaarsworkshop Elvira van Rijn
vr 1 feb 19:30-22:00 Jin Shin Jyutsu Basiscursus Wim Hermans
ma 4 feb 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 4 feb 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 4 feb 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 4 feb 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 5 feb 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 5 feb 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 6 feb 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – woensdaggroep Miriam Zwaga
wo 6 feb 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 7 feb 20:30-22:00 Yoga Nidra meditatie Dorothée de Rooij
vr 8 feb 10:00-17:00 De Kunst van het Opstellen – vrijdaggroep Wonder boven Wonder
vr 8 feb 19:30-22:00 Jin Shin Jyutsu Basiscursus Wim Hermans
za 9 feb 09:30-17:00 Workshop ‘Aanraken met aandacht’ Manja Beerens
ma 11 feb 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 11 feb 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 11 feb 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 11 feb 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 12 feb 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 12 feb 19:30-22:30 Workshop Zelfonderzoek Manja Beerens
wo 13 feb 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 14 feb 20:30-22:00 Yoga Nidra meditatie Dorothée de Rooij
vr 15 feb 10:00-17:00 Open Your Woman’s Art – vrijdaggroep Lily Schuimer en Miriam Zwaga
vr 15 feb 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
za 16 feb 10:00-12:30 Workshop orgonite maken Jacqueline van de Koevering van Bakel
ma 18 feb 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 18 feb 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 18 feb 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 18 feb 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 19 feb 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 19 feb 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 20 feb 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 21 feb 20:30-22:00 Yoga Nidra meditatie Dorothée de Rooij
vr 22 feb 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 22 feb 19:30-22:00 Jin Shin Jyutsu Basiscursus Wim Hermans