Laden activiteiten

activiteiten Search and Views Navigation

Afgelopen activiteiten

activiteiten Lijst navigatie

september 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
za 28 sep 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO- geregistreerd Janine Douwes
za 28 sep 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO geregistreerd Janine Douwes
zo 29 sep 10:00-17:00 Samengestelde gezinnen – Familieopstellingen Wonder boven Wonder
ma 30 sep 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 30 sep 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 30 sep 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 30 sep 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
oktober 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
di 1 okt 13:30-17:00 Je Ziel in Beeld – Workshop SoulCollage® Annemieke Sabel
di 1 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
do 3 okt 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
vr 4 okt 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 4 okt 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
za 5 okt 10:00-17:00 B-Mind Academy Jerome Wehrens
zo 6 okt 09:30-16:30 Oceandrum maken – Workshop Vera
zo 6 okt 20:00-21:00 Soundjourney of World Music. Michael Krumins
ma 7 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 7 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 7 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 7 okt 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 8 okt 13:30-17:00 Je Ziel in Beeld – Workshop SoulCollage® Annemieke Sabel
di 8 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 9 okt 10:00-17:00 Het Wiel Rond Wonder boven Wonder
wo 9 okt 19:30-22:00 Doodgewoon – delen over de dood Heidi Gundel
do 10 okt 11:00-14:00 Chakra tekenen ’Reis door de Chakra’s’ – donderdagochtendgroep Miriam Zwaga
do 10 okt 19:00-22:30 Andes Ceremonie voor de Maan Veerle Phara
vr 11 okt 10:00-17:00 Spelen met de dood Vera en Lily Schuimer
za 12 okt 10:00-17:00 Hundertwasser & The Magic Child Miriam Zwaga
zo 13 okt 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO-geregistreerd Janine Douwes
ma 14 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 14 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 14 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 14 okt 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
wo 16 okt 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – woensdaggroep Miriam Zwaga
vr 18 okt 10:00-17:00 B-Mind Academy Jerome Wehrens
za 19 okt 10:00-17:00 Aboriginal Art & Ancestors Miriam Zwaga
zo 20 okt 10:00-22:00 De Waarheid van je Ziel – doorgaande verdiepingstraining Eveline Mientjes en Pauline van der Heijden
ma 21 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 21 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 21 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 21 okt 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom