Helaas heb ik met pijn in mijn hart besloten om alle groepsactiviteiten te stoppen tot 19 januari 2021. Laten we duimen dat het straks gewoon weer mag, want juist nu is het werk wat hier plaatsvindt zo ongelofelijk belangrijk.
Houd de nieuwsbrief en Facebook in de gaten voor weer ‘goed’ nieuws.
Ondanks alles wens ik iedereen ‘Lichte en Liefdevolle’ feestdagen toe.
Een lieve groet van Miriam

Diamond Heart Activation
28 januari - 19:30 tot 21:15
Navigatie
Tijdens de geleide meditaties en activaties openen we ons energieveld voor de diamanten lichtcodes zodat we deze frequenties kunnen ontvangen tot diep in al onze cellen en in ons DNA. We verbinden ons met het kristallijne aardegrid van Gaia Het diamant kristallijne licht ondersteunt ons om het carbon-based DNA te transformeren naar het kristallijne DNA en om het slapende DNA wakker te maken. Deze avond wordt begeleid door muziek en kristallen klankschalen. Een werkelijke uitnodiging om heel bewust de diamant kristallijne lichtfrequenties te ontvangen en te integreren. Open je Hart en ontvang.
Iedere Diamond Heart Activation avond zal een andere ervaring teweegbrengen. In deze tijd van overgang waarin aan ons gevraagd wordt om te leven vanuit ons Hart, is het belangrijk om zoveel als je kunt bewust te leven vanuit een Hartgedragen bewustzijn. Om iedere keer weer te kiezen voor Liefde en je te verbinden met de Bron die je Bent.
Neem ook vooral je eigen kristallen mee om de frequenties van de avond in op te slaan.