Laden activiteiten

activiteiten Search and Views Navigation

Aankomende activiteiten

activiteiten Lijst navigatie

oktober 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
di 22 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
do 24 okt 09:30-17:00 Inka Deep Awakenings Kiara Windrider – Jamy Frencken
vr 25 okt 20:00-22:30 Adem Didge Event Floor Plugers en Michel Pape
za 26 okt 10:00-18:00 Relatieweekend EFT, 1e weekend van de reeks van 2 weekenden. Eveline Mientjes en Hans van Nuland
zo 27 okt 10:00-18:00 Relatieweekend EFT, 1e weekend van de reeks van 2 weekenden. Eveline Mientjes en Hans van Nuland
ma 28 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 28 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 28 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 28 okt 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 29 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
do 31 okt 10:00-17:00 Je Kleuroscoop als sleutel naar je ware Zelf Rietje van Vlasselaer
do 31 okt 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
november 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
vr 1 nov 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 1 nov 19:30-22:30 Seminar (avond) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
za 2 nov 10:00-16:00 Priestess Life Jaartraining Mirjam Diane
zo 3 nov 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO geregistreerd Janine Douwes
zo 3 nov 19:30-21:30 Hier ben ik nu Manja Beerens
ma 4 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 4 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 4 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 4 nov 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 5 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
do 7 nov 11:00-14:00 Chakra tekenen ’Reis door de Chakra’s’ – donderdagochtendgroep Miriam Zwaga
vr 8 nov 10:00-17:00 Alleen op de Wereld – Prénatale opstellingen Wonder boven Wonder
zo 10 nov 10:00-22:00 De Waarheid van je Ziel – doorgaande verdiepingstraining Eveline Mientjes en Pauline van der Heijden
ma 11 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 11 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 11 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 11 nov 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 12 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 13 nov 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – woensdaggroep Miriam Zwaga
wo 13 nov 19:30-22:00 Kleurenbeleefdag, de dagtraining op twee avonden Margo Ruiter
do 14 nov 10:00-17:00 Picasso & Het Innerlijk Huwelijk Miriam Zwaga
do 14 nov 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
za 16 nov 19:30-22:00 Trancedans Aniet Langeveld
zo 17 nov 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO-geregistreerd Janine Douwes
ma 18 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 18 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 18 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 18 nov 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom