Laden activiteiten

activiteiten Search and Views Navigation

Aankomende activiteiten

activiteiten Lijst navigatie

mei 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
wo 22 mei 10:00-17:00 Het Wiel Rond – Workshopdag Wonder boven Wonder
wo 22 mei 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 23 mei 11:00-14:00 Chakra tekenen ’Reis door de Chakra’s’ – donderdagochtendgroep Miriam Zwaga
do 23 mei 19:00-22:00 Lotgenoten groep mannen met een misbruikverleden Marcel Kerkhofs
vr 24 mei 19:30-22:00 Breath Bliss Ademworkshop Dorothée de Rooij
zo 26 mei 09:30-16:30 Oceandrum maken – Workshop Vera
ma 27 mei 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 27 mei 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 27 mei 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 27 mei 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 28 mei 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 29 mei 10:00-16:00 Workshop Udu maken voor vrouwen ‘sacred womb instrument’ Vera
wo 29 mei 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 30 mei 10:00-13:00 Workshop Udu maken voor vrouwen ‘sacred womb instrument’ Vera
vr 31 mei 10:30-16:00 Lesdag B-Mind Academy – Masterclass Mediteren Jerome Wehrens
juni 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
za 1 jun 09:30-17:00 Maak je Magische Mala Mirjam Diane en Helen Stadler
zo 2 jun 10:00-16:00 Yin&Yang Recharge Lente Retreat Annabel Huisman
ma 3 jun 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 3 jun 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 3 jun 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 3 jun 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 4 jun 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 5 jun 10:00-17:00 Open Your Woman’s Art – woensdaggroep Lily Schuimer en Miriam Zwaga
wo 5 jun 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 6 jun 10:00-16:30 One Day Retreat Dorothée de Rooij
do 6 jun 20:00-21:30 Klankreis/ligmeditatie Martje Schenkels
vr 7 jun 10:00-17:00 De Kunst van het Opstellen – vrijdaggroep Wonder boven Wonder
vr 7 jun 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
zo 9 jun 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO geregistreerd Janine Douwes
ma 10 jun 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 10 jun 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 10 jun 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 10 jun 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 11 jun 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 12 jun 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 13 jun 10:00-16:30 Opleiding Luisterkindwerker – CRBO- geregistreerd Janine Douwes
do 13 jun 20:00-22:30 Interactieve Lezing over mijn boek: Dit gun ik iedereen! Jos Arts
vr 14 jun 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 14 jun 19:30-22:30 Seminar (avond) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
za 15 jun 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder