Laden activiteiten

activiteiten Search and Views Navigation

Aankomende activiteiten

activiteiten Lijst navigatie

november 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
di 19 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 20 nov 10:00-17:00 Behind the Masks – Opstellingen Karakterstructuren Miriam Zwaga en Hanneke Jansen op de Haar
wo 20 nov 19:30-21:30 Diamond Heart Activation Jamy Frencken
do 21 nov 10:00-17:00 Spelen met de dood Vera en Lily Schuimer
do 21 nov 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
vr 22 nov 10:00-17:00 Een Schone Lei Wonder boven Wonder
vr 22 nov 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
za 23 nov 11:00-20:00 Goddess Clothes on the Road Aniet Langeveld
zo 24 nov 11:00-20:00 Goddess Clothes on the Road Aniet Langeveld
ma 25 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 25 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 25 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 25 nov 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 26 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
do 28 nov 10:00-17:00 Parels op je Pad Miriam Zwaga
vr 29 nov 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 29 nov 13:30-17:00 Vierluik ‘Overgang als bron van Kracht’ Anka Steinfort en Annelies de Moet
za 30 nov 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
december 2019
Datum Tijd Activiteit Docent
ma 2 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 2 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 2 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 2 dec 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
do 5 dec 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
zo 8 dec 10:00-22:00 De Waarheid van je Ziel – doorgaande verdiepingstraining Eveline Mientjes en Pauline van der Heijden
ma 9 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 9 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 9 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 9 dec 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 10 dec 19:30-21:30 Diamond Heart Activation Jamy Frencken
do 12 dec 11:00-14:00 Chakra tekenen ’Reis door de Chakra’s’ – donderdagochtendgroep Miriam Zwaga
do 12 dec 19:30-22:00 Druppel in de Oceaan – Mannencirkel op basis van non-dualiteit Wubbe Henk Veldhuis en Theo Bongers
vr 13 dec 10:00-17:00 B-Mind Academy Jerome Wehrens
za 14 dec 10:00-16:00 Priestess Life Jaartraining Mirjam Diane
zo 15 dec 10:00-16:00 Touch drawing, diepzielduiken met de seizoenen Vera
zo 15 dec 19:30-21:30 Hier ben ik nu Manja Beerens
ma 16 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 16 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Nidhan
ma 16 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 16 dec 20:30-21:45 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
wo 18 dec 10:00-17:00 Uit de Verf Komen Miriam Zwaga