Laden activiteiten

← Terug naar activiteiten

De Verbindende Factor

+ Google Maps
Wettenseind 4
Nuenen, 5674 AA Nederland
Wettenseind 4

Aankomende activiteiten

activiteiten Lijst navigatie

mei 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
ma 21 mei 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 21 mei 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
di 22 mei 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 22 mei 20:00-22:30 Erodanza Annelies Aarts
wo 23 mei 10:00-17:00 De Kunst van het Opstellen – woensdaggroep Wonder boven Wonder
wo 23 mei 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 24 mei 10:00-17:00 Open Your Woman’s Art – donderdaggroep Miriam Zwaga en Lily Schuimer
do 24 mei 19:30-21:30 Lezing ‘De HEELWEEK’ Jerome Wehrens
vr 25 mei 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
za 26 mei 09:30-17:00 Maak je Magische Mala Mirjam Diane en Helen Stadler
zo 27 mei 10:00-17:00 Een schone lei Wonder boven Wonder
ma 28 mei 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 28 mei 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 28 mei 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 28 mei 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 29 mei 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 30 mei 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 31 mei 20:00-22:30 Erodanza Annelies Aarts
juni 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
vr 1 jun 10:00-17:00 Workshop ‘What moves YOU? & SoulCollage®’ Daphne Smit
za 2 jun 10:00-17:00 Je vleugels uitslaan – workshop Miriam Zwaga
zo 3 jun 10:00-18:00 Basiscursus edelsteentherapie Anoushka en Douglas
ma 4 jun 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 4 jun 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 4 jun 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 4 jun 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 5 jun 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 5 jun 19:30-21:30 Proefavond Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 6 jun 10:00-17:00 De Kunst van het Opstellen – woensdaggroep Wonder boven Wonder
wo 6 jun 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 7 jun 10:00-17:00 Open Your Woman’s Art – donderdaggroep Miriam Zwaga en Lily Schuimer
do 7 jun 20:00-21:15 Beter slapen met Yoga Nidra Dorothée de Rooij
vr 8 jun 19:30-22:30 Seminar (avond) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
ma 11 jun 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 11 jun 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 11 jun 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 11 jun 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 12 jun 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 13 jun 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 14 jun 20:00-21:15 Beter slapen met Yoga Nidra Dorothée de Rooij
vr 15 jun 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
za 16 jun 10:00-16:00 Aboriginal Art – Workshop Miriam Zwaga
ma 18 jun 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 18 jun 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 18 jun 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 18 jun 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 19 jun 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 19 jun 19:00-22:00 Spelen met verbindende communicatie Rebekka Kuijten
wo 20 jun 10:00-16:00 Picasso – Workshop Miriam Zwaga
wo 20 jun 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 21 jun 09:30-12:30 Vier je vrouw zijn met de cirkel van het jaar – Litha Mirjam Diane
do 21 jun 20:00-21:15 Beter slapen met Yoga Nidra Dorothée de Rooij
vr 22 jun 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
za 23 jun 10:00-17:00 Eer jouw krachtdier Miriam Zwaga en Berry Jacobs
zo 24 jun 09:30-16:30 Oceandrum maken – Workshop Vera
ma 25 jun 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 25 jun 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 25 jun 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 25 jun 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 26 jun 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 26 jun 19:30-21:00 Crazy Wisdom – Healing Circle YanuShewa en Berry Jacobs
wo 27 jun 09:00-12:00 Spelen met verbindende communicatie Rebekka Kuijten
wo 27 jun 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
vr 29 jun 10:30-16:00 Masterclass Mediteren Jerome Wehrens
juli 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
ma 2 jul 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 2 jul 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 2 jul 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 2 jul 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 3 jul 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 4 jul 10:00-17:00 De Kunst van het Opstellen – woensdaggroep Wonder boven Wonder
wo 4 jul 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 5 jul 10:00-17:00 Open Your Woman’s Art – donderdaggroep Miriam Zwaga en Lily Schuimer
za 7 jul 10:00-17:00 Aanvaarden & Vergeven (Ademwerk voor vrouwen) Diana Bierings
ma 9 jul 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 9 jul 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 9 jul 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 9 jul 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 10 jul 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 11 jul 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
ma 16 jul 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 16 jul 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 16 jul 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 16 jul 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 17 jul 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 18 jul 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
ma 23 jul 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 23 jul 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 23 jul 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 23 jul 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 24 jul 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 25 jul 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
ma 30 jul 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 30 jul 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 30 jul 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
di 31 jul 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
augustus 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
wo 1 aug 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
ma 6 aug 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 6 aug 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
di 7 aug 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 8 aug 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
ma 13 aug 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier