Laden activiteiten

← Terug naar activiteiten

De Verbindende Factor

+ Google Maps
Wettenseind 4
Nuenen, 5674 AA Nederland
Wettenseind 4

Aankomende activiteiten

oktober 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
vr 19 okt 20:00-22:00 Sound Experience met Klankschalen Richard Hereijgers en Nicole Rutten
ma 22 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 22 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 22 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 22 okt 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 23 okt 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 23 okt 10:00-13:00 Workshop Zelfonderzoek Manja Beerens
di 23 okt 11:00-17:00 Ontdek de kunst in jouw labyrint – cyclus Cynthia Postma en Erna Kampman
di 23 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 24 okt 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 25 okt 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – donderdaggroep Miriam Zwaga
do 25 okt 19:00-21:00 Living by the moon – 4weekse training Laura Copier
vr 26 okt 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
za 27 okt 10:00-18:00 Gaia Traject 2018 YanuShewa
zo 28 okt 10:00-18:00 Gaia Traject 2018 YanuShewa
ma 29 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 29 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 29 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 29 okt 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 30 okt 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 30 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 31 okt 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
november 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
do 1 nov 09:30-12:30 Vier je vrouw zijn met de cirkel van het jaar – Samhain Mirjam Diane
vr 2 nov 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 2 nov 19:30-22:30 Seminar (avond) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
zo 4 nov 10:00-17:00 Samengestelde gezinnen – Familieopstellingen Wonder boven Wonder
ma 5 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 5 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 5 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 5 nov 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 6 nov 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 6 nov 11:00-17:00 Ontdek de kunst in jouw labyrint – cyclus Cynthia Postma en Erna Kampman
di 6 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 7 nov 09:00-12:00 Spelen met verbindende communicatie Rebekka Kuijten
wo 7 nov 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
vr 9 nov 19:30-22:30 Vier je sensualiteit Annelies Aarts
za 10 nov 10:00-17:00 Je vleugels uitslaan – workshop Miriam Zwaga
ma 12 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 12 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 12 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 12 nov 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 13 nov 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 13 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 14 nov 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 15 nov 19:30-21:30 Workshop Innerlijk Vuur – ontdek je diepste verlangen Jasmin Vogeley
vr 16 nov 10:00-17:00 Een schone lei Wonder boven Wonder
vr 16 nov 19:30-22:00 Zuivering met een geurmeditatie van de zee Wim Hermans en Christiane van der Linden
za 17 nov 10:00-17:00 Transformatie via de adem Diana Bierings
ma 19 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 19 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 19 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 19 nov 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 20 nov 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 20 nov 11:00-17:00 Ontdek de kunst in jouw labyrint – cyclus Cynthia Postma en Erna Kampman
di 20 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 21 nov 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 22 nov 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – donderdaggroep Miriam Zwaga
vr 23 nov 20:00-22:00 Full Moon Sound of Silence Richard Hereijgers
za 24 nov 10:00-16:00 Aboriginal Art – Workshop Miriam Zwaga
zo 25 nov 10:00-16:00 Picasso – Workshop Miriam Zwaga
ma 26 nov 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 26 nov 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 26 nov 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 26 nov 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 27 nov 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 27 nov 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 28 nov 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 29 nov 19:30-22:00 Workshop Hartekracht Hetty Meijer
vr 30 nov 09:30-12:30 Systemisch Vrouwenwerk – doorgaande groep Wonder boven Wonder
vr 30 nov 10:30-16:00 Masterclass Mediteren Jerome Wehrens
vr 30 nov 19:30-22:30 Dans je sensualiteit Annelies Aarts
december 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
za 1 dec 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
za 1 dec 19:30-22:00 Versterk je immuunsysteem met jin shin jyutsu & doterra olien Wim Hermans en Christiane van der Linden
ma 3 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 3 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 3 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 3 dec 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 4 dec 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 4 dec 11:00-17:00 Ontdek de kunst in jouw labyrint – cyclus Cynthia Postma en Erna Kampman
di 4 dec 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 5 dec 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
za 8 dec 09:30-16:30 Oceandrum maken – Workshop Vera
ma 10 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 10 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 10 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 10 dec 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 11 dec 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 12 dec 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 13 dec 10:00-17:00 Uit de Verf Komen – donderdaggroep Miriam Zwaga
ma 17 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 17 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 17 dec 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 17 dec 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 18 dec 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 18 dec 11:00-17:00 Ontdek de kunst in jouw labyrint – cyclus Cynthia Postma en Erna Kampman
wo 19 dec 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 20 dec 09:30-12:30 Vier je vrouw zijn met de cirkel van het jaar – Yule Mirjam Diane
vr 21 dec 20:00-22:00 Sound Experience met Klankschalen Richard Hereijgers en Nicole Rutten
ma 24 dec 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 24 dec 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier