Laden activiteiten

activiteiten Search and Views Navigation

Zoek activiteiten

activiteiten Search

Aankomende activiteiten

activiteiten Lijst navigatie

september 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
wo 26 sep 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
vr 28 sep 10:00-16:30 Basiscursus Akasha Kronieken Lezen Joyce Veldsink
vr 28 sep 19:30-22:15 Adem je hart open – Ademavond Diana Bierings
za 29 sep 09:30-17:00 Maak je Magische Mala Mirjam Diane en Helen Stadler
zo 30 sep 10:00-17:00 Alleen op de Wereld – Prénatale opstellingen Wonder boven Wonder
oktober 2018
Datum Tijd Activiteit Docent
ma 1 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 1 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 1 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 1 okt 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 2 okt 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 2 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 3 okt 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 4 okt 19:00-21:00 Living by the moon – 4weekse training Laura Copier
vr 5 okt 10:00-17:00 Je vleugels uitslaan – workshop Miriam Zwaga
za 6 okt 10:00-18:00 Gaia Traject 2018 YanuShewa
zo 7 okt 10:00-17:00 Seminar (dag) Familieopstellingen Wonder boven Wonder
ma 8 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 8 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 8 okt 13:00-17:00 Magische Massage Richard Hereijgers
ma 8 okt 13:00-17:00 Magische Massage Richard Hereijgers
ma 8 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 8 okt 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 9 okt 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
di 9 okt 10:00-13:00 Workshop Zelfonderzoek Manja Beerens
di 9 okt 11:00-17:00 Ontdek de kunst in jouw labyrint – cyclus Cynthia Postma en Erna Kampman
di 9 okt 19:30-22:30 Massagecursus met Rebalancingtechnieken Manja Beerens
wo 10 okt 10:00-17:00 Het Wiel Rond Wonder boven Wonder
wo 10 okt 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens
do 11 okt 19:00-21:00 Living by the moon – 4weekse training Laura Copier
vr 12 okt 10:00-17:00 Open Your Woman’s Art – vrijdaggroep Lily Schuimer en Miriam Zwaga
vr 12 okt 19:30-22:00 Helende klankreis Eveline Geusen
za 13 okt 10:00-18:00 Reclaim your erotic innocence Chantalle Kamycki
zo 14 okt 10:00-18:00 Reclaim your erotic innocence Chantalle Kamycki
zo 14 okt 10:00-16:00 Oceandrum maken – ouder en kind Vera
ma 15 okt 08:30-09:45 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 15 okt 10:00-11:15 Kundalini Yoga Laura Copier
ma 15 okt 19:15-20:30 Flow Yoga & Meditatie Nathalie Blom
ma 15 okt 20:45-22:00 Yin & Restorative yoga Nathalie Blom
di 16 okt 09:00-10:30 Herstel Yoga Vanessa Martens
wo 17 okt 19:30-21:00 Dru Yoga Vanessa Martens